GrUp HepSİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GrUp HepSİ

CeMrE ErEn YaSeMiN GüLçİn

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

CeMrE KENAN

4 posters
YazarMesaj
sahileren
Site Admin
Site Admin
sahileren

CeMrE KENAN Empty
MesajKonu: CeMrE KENAN   CeMrE KENAN Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 10:19 am

* Cemre’nin adı Kenan Doğulu ve dizideki bir rol arkadaşınızla aşk dedikodularına karıştı…
CeMrE: Bu konulardan nefret ediyorum!
ErEn: Biz magazinden çok uzak bir grubuz.
CeMrE: 10 yıllık arkadaşımla beni sevgili olarak yazdılar. Bunlar bana zarar veriyor ve bundan nefret ediyorum. Magazin olaylarından beri setten direkt eve gitmeye başladım. Artık evde oturuyorum. Hadi dışarıdaki adamı ’sevgilim’ diye yazdılar; Kenan Doğulu’yla sahnedeydik!
GÜLÇİN: Kenan Doğulu’yla sahnedeyiz ve düet yaparken çekilen görüntülerde bizi atıyorlar. CeMrE ile Kenan’ı sanki bir aşk yaşanıyormuş gibi yan yana koyuyorlar. Buna gerçekten çok sinirleniyorum.

* Neden özellikle Cemre’yle ilgili bu haberler çıkıyor?
CeMrE: Biz de onu anlamıyoruz zaten. Bundan dolayı artık evde takılıyorum.

* Şu anda hayatınızda birileri var mı?
YASEMİN: Bu soruyu geçiştirsek… Olanı da var, olmayanı da çünkü! (Gülüyor)

‘Hepsi 1′de oynadığınız karakterler size benziyor. Siz aslında nasıl karakterleri canlandırmak istersiniz?
CeMrE: Geçen gün ben de bunu düşündüm. Görsel olarak değil, sadece oyunculukla izleten bir şey yapmak isterim. Makyajsız, güzel görünmek zorunda olmayan bir karakter mesela… Hırçın bir tip olabilir, kötü bir tip olabilir. Ama ‘ciks’ bir kızı oynamak istemem. Zor bir rol olsun isterim. “Ne yapacağım ben şimdi?” diyebileceğim bir rol olmalı. İlle de etik ve doğru şeyler oynanması gerekmiyor…
ErEn: Geçen gün Fatih Akın’ın yönettiği ‘Yaşamın Kıyısında’ filmini izledim. Orada Nurgül Yeşilçay’a bayıldım. “İşte oyunculuk bu!” dedim. Gerçekten de öyle bir rolü canlandırmak isterdim.

ALINTIDIR
maviş_gülçin
Yeni Hepsici
maviş_gülçin

CeMrE KENAN Empty
MesajKonu: Geri: CeMrE KENAN   CeMrE KENAN Icon_minitimePaz Ocak 06, 2008 7:09 am

saol
sevdacemre
Spr Mod.
Spr Mod.
sevdacemre

CeMrE KENAN Empty
MesajKonu: Geri: CeMrE KENAN   CeMrE KENAN Icon_minitimeÇarş. Ocak 09, 2008 10:00 am

tşk
sahileren
Site Admin
Site Admin
sahileren

CeMrE KENAN Empty
MesajKonu: Geri: CeMrE KENAN   CeMrE KENAN Icon_minitimeC.tesi Ocak 19, 2008 1:09 am

bişi diil
afraeren
Site Admin
Site Admin
afraeren

CeMrE KENAN Empty
MesajKonu: Geri: CeMrE KENAN   CeMrE KENAN Icon_minitimeC.tesi Ocak 19, 2008 7:25 am

tşk
sahileren
Site Admin
Site Admin
sahileren

CeMrE KENAN Empty
MesajKonu: Geri: CeMrE KENAN   CeMrE KENAN Icon_minitimePaz Ocak 20, 2008 11:07 am

ö.d
sahileren
Site Admin
Site Admin
sahileren

CeMrE KENAN Empty
MesajKonu: Geri: CeMrE KENAN   CeMrE KENAN Icon_minitimePaz Ocak 20, 2008 11:07 am

ö.d

CeMrE KENAN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CeMrE ve emre